неділя, 16 квітня 2023 р.

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

 

             Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни й пов’язують його з Воскресінням Христовим, яке розкриває радість перемоги Божого Сина над смертю й вічним забуттям. У Воскресінні християни вбачають підтвердження життя після смерті, що і є основним змістом святкування. Українці ретельно готуються до цього дня. Великдень нині символізує загальне відродження й оновлення.

            Родини учнів нашого класу також  ретельно готувалися до цього Великого для кожного українця свята. На протязі Білого тижня знайомилися із звичаями і традиціями кожного дня. Готували вітальні листівки і обереги для воїнів ЗСУ. А в п’ятницю на класній годині познайомилися із особливостями збирання Великоднього кошика, виконували практичні завдання: розгадували ребуси, філворд, обчислювали математичні вирази , пов’язані із Великоднем та виконували завдання фотоквесту. Фото розмістили на дошці Padlet.







                                                                                     


                                  https://padlet.com/voloshinalp23/padlet-il833biy4dp5xbzw

              Великдень, або Пасха, для християн є одним із найважливіших свят, зі своїми традиціями і звичаями. Тому ми щиро вітаємо всіх із Світлим святом Воскресіння Христового й бажаємо добра, миру та злагоди в кожному домі.

 

           Нехай буде запашною Великодня Паска та буде з Вами Божа ласка!







Немає коментарів:

Дописати коментар