неділю, 19 грудня 2021 р.

Зустрічаємо Святого Миколая

        В  народі  кажуть,  що  взимку   скільки  днів, стільки  й  свят. Одним  із  головних   зимових  свят є свято  Миколая, яке  святкують  19  грудня. Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Свято святого Миколая люблять та шанують у кожній українській родині. Особливо його чекають діти. Адже, в цей день вони отримують подарунки-сюрпризи.

         Святого Миколая з нетерпінням чекали і учні 3-А класу. А тому протягом п'яти днів з 13 по 17 грудня  зі старанністю виконували завдання від нього. Кожен намагався прийти до школи першим, щоб знайти бажаний згорточок і презентувати однокласникам. А шукали і на вікнах, і під партами, і серед шкільної наочності, і на дошці.

         В перший день писали листа Святому Миколаю і будували з лего ялинку.Другого дня створювали малюнки цікавим способом: копіюванням.
На третій день майстрували сніговика зі своїх долоньок.У четвер, а це був четвертий день, потрібно було розгадати кросворд, який чекав дітей на дошці.


І самим найочікуванішим і несподіваним став для дітей п'ятий день (п'ятниця). Бо саме в цей день і завітав Святий Миколай зі своїми подаруночками. А діти приготували для нього пісню.Але подаруночки ще чекали дітвору і вдома під подушечкам 19 грудня.


Немає коментарів:

Дописати коментар